Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code

SYRMIX - tradičné syrové výrobky zo Zázrivej

Rodinná firma Syrmix zo Zázrivej sa už viac ako 20 rokov venuje výrobe tradičných syrových produktov z kravského, ovčieho ale aj kozieho mlieka. V našej ponuke nájdete rôzne druhy syrov a syrových výrobkov, bryndzu, žinčicu či jogurty. Výbornú chuť našich tradičných zázrivských špecialít oceňujú ľudia nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Odmenou za našu každodennú prácu sú každoročné úspechy za prípravu najlepšieho syrového výrobku počas festivalu Zázrivské dni.

Naše produkty sú bezpečné

Naša výroba je pod prísnym veterinárnym dohľadom. Mlieko, ako aj všetky výrobky, ktoré z neho vyrábame, sú pravidelne kontrolované v akreditovanom skúšobnom laboratóriu. Vďaka tomu ponúkame len zdravotne nezávadné výrobky. Regionálna veterinárna a potravinová správa potvrdila, že výskyt vírusu kliešťovej encefalitídy v ovčom a kozom mlieku nebol zaznamenaný u žiadneho z našich prvovýrobcov mlieka.